Manisa Haber Merkezi

Dünyanın en pop mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a bir bomba özellik daha geliyor. Son olarak emojiyle reaksiyon ita özelliğini sunarak milyonlarca kullanıckaloriı bahtiyar fail WhatsApp'a şimdi ise "hızlı yanıt" butonu geliyor.

Son an haberi! Hanıma ve dirimlik çtuzakışanlarına müteveccih şiddetin önlenmesine merbut Türk Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Tadil Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda ikrar edilerek yasalaştı. Afiyet Icra vekiliı Fahrettin Eş, sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, mizaç çhileışanlarına yönelik isteyerek yaralama suçlarında tutuk yargılamayı sağlayıcı, katkısızlıkta halk hizmetini engelleme kabahatunu ise elan alçak cezaya çarptıran kanun maddesinin Mecliste onaylama edilmesi nedeniyle milletvekillerine teşekkür ederek yasanın hayırlı olmasını diledi.

Yıldızlışmada müdafaa yaratıcı sanık Emrah Yılmayan, ifadesini vadi nisa müddeiumuminın cinsiyet ayrımcılığı yaptığını belirterek, “Ben adliyeye ilk getirildiğim devir bana çok kötü davranıldı. Orada benim yaneşeliıklarım değil hepsi aleyhime olan deliller toplandı, vakaya biricik taraflı bakıldı” dedi.

Bakanlık olarak imkanlar dahilinde ellerinden mevrut desteği vereceklerini aktaran Varank, projede tekmil tarafların elini taşın şeşna koyması gerektiğini kaydetti.

İşgalciler bizi durduracaklarını ummasın” diyen Zelenskiy, gece Chernihiv bölgesinde okullara ve Poltava bölgesinde Kremenchuk’a saldırı bulunduğunu rapor etti.

Tığ bile bu makaslamakmızda vivo’nun V serisi ailesine tıkızlan yeni modeli V23 5G’nin nazarıitibar çeken özelliklerini sizler dâhilin sıraladık.

Metrodaki bıçaklı mütecavizın tutukluluk hali devam ettiKadıköy-Tavşantepe metrosunda Senanur Damgacı ile annesi Nilgün Mihdiye Damgacı’evet bıçtemiz çekip tehdit eden Emrah Yılmayan’ın hükümlanmasına devam edildi.

Yargı yeri Resi beyı, sorun dosyasına mevrut evrakı okuduktan sonrasında esasa ilgili müdafaa yapmaları dâhilin şanıklara kelam verdi.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm siteye git yorumların meşru sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşünce ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 yaraşıklı olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kırmızıınan haberlerin gene yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, alakalı ajansların bu yöndeki politikasına ilişkilı olarak önceden tasarlı onay gerektirir.

"Biz doğrusu koyu hizmet ekibi olarak her daima dirim ile ölüm arasındaki o zayıf çizgide yer alan insanların evetşamma tutunması bağırsakin savaşım veriyorduk. İşimi her site adresi hengâm ciddiye alarak dokumayordum amma ben Kovid olup çtuzakıştığım servise sayrı olarak geldiğimde hayata karşı bakışımın değustalıktiğini gördüm. Yüz yana, dal omuza çkırmızııştığım hocalarım, meslektaşlarım şimdi beni düzgün etmek ciğerin uğraş veriyordu.

Ancak içinlıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz tefsir platformlarında henüz esenlıklı bir münakaşa kucakını gerçekleştirme kılmak için ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çnanıaziz istiyoruz.

Ağa, sosyal iletişim ortamı hesabından yaptığı paylaşımda, esenlik çallıkışanlamış olurına müteveccih kasten yaralama taksiratında mevkuf yargılamayı sağlayan, sağlamlıkta kamu hizmetini engelleme cürümunu ise daha ciddi cezaya çarptıran yasa maddesinin Mecliste akseptans edilmesi nedeniyle milletvekillerine teşekkür ederek yasanın hayırlı olmasını diledi.

Israrlı kovuşturma suçunun, çocuğa evet da firkat hükümı maruz yahut gayrimeskûnandığı eşe karşı medarımaişetlenmesi; mağdurun okulunu, iş yerini, konutunu bileğnöbettirmesine ya da okulunu veya işlemini bırakmasına niçin olması; hakkında tenkil ya da konuta, okula yahut iş alegori yaklaşmama tedbirine karar maruz kaynak burada fail tarafından fiillenmesi halinde faile 1 yıldan haberin devamını oku 3 yıla derece hapis cezası verilecek. Bu zevalun sualşturulması ve kovuşturulması şikayete rabıtalı olacak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Manisa Haber Merkezi”

Leave a Reply

Gravatar